Náš tím

Alexandra Kolarik

Štatutárka

Šéfka. Aj tak by sa dala opísať naša Saša. Vybavuje, prednáša, diskutuje, a to všetko stíha aj so svojou malou Zojou. Vo Free Foode je jednoznačne tá, ktorá má prehľad o každej aktivite. Proste šéfka. Inak je úplne zanietená do udržateľnosti a vo svete „fúdvejstu“ je veľkým bojovníkom.

Zuzana Madajová

Aktivistka s dobrým srdcom, za ktorú hovoria skutky. Zuza vyštudovala verejnú správu v Holandsku, kde vo voľnom čase plela burinu a stavala plot na biofarme, pomáhala v off-the-grid komunite a varila v Resto van Harte s utečencami. Teraz nosí pravidelne jedlo ľuďom bez domova. Zároveň sa stará o naše dobré meno a vám dáva pravidelne vedieť, na čom práve makáme. Sociálne siete sú jej doménou a podľa nás to robí super!

Zuzana Sokolová

Fundraiserka

Zuzana žije vo svete daní a financií, nielen vo svojej práci, ale aj u nás. Na jednej strane realista, ktorý pracuje s číslami a zákonmi, na druhej strane optimista, ktorý verí v dobro ľudí. Toto spojenie jej pomáha zháňať peniaze na projekty, ktoré sú zmysluplné a lobovať za zákony, ktoré sú pre spoločnosť prospešné.  Pamätáte na daňovú zmenu, ktorá motivuje obchody v darovaní potravín pre charity? Za ňou je naša Zuzana.