SLUŽBY

Chcete motivovať svojich kolegov a zamestnancov? Podeliť sa o informácie, skvelé jedlo v Zero Waste štýle a zažiť príjemný zážitok? S nami môžete pobaviť aj poučiť svojich kolegov na príjemnej akcii, spojenej s dobrým úmyslom. Poskytujeme prednášky, workshopy alebo catering v spolupráci so Zero Waste kuchármi, ktoré sú nielen inšpiratívne a chutné, ale sú vytvárané s úctou k prírode.

Naše služby

Prednáška

Sme jediné občianske združenie na Slovensku, ktoré sa venuje výhradne téme plytvania potravinami, poskytujeme informácie skutočne z prvej ruky. Prostredníctvom interaktívnej prednášky o plytvaní potravinami sa dozviete:

  • Prečo je plytvanie potravinami jeden z najabsurdnejších celosvetových problémov;
  • Plytvanie potravinami na Slovensku (aj v porovnaní s EÚ);
  • Čo sa deje s potravinami, ktoré obchod nie je schopný predať;
  • Ako správne nakupovať a neplytvať doma jedlom. 
Workshop (45 minút)

Vďaka spolupráci so skutočnými zanietencami do Zero Waste kuchyne vám prinášame praktické workshopy, počas ktorých si spoločne pripravíte chutné jedlo bez odpadu, alebo sa naučíte fermentovať.

V ponuke máme aj workshop, na ktorom si ukážeme, kde a ako skladovať potraviny tak, aby nám vydržali čo najdlhšie čerstvé.

 

 

Workshop poskytujeme len v kombinácii s prednáškou (45 minút) alebo cateringom.

Zero Waste Catering

Sezónne, bezo zvyšku a vegan! Aj také sú naše cateringy, ktoré vám pripravíme ráno, na obed aj večer, v interiéri aj exteriéri – presne podľa vašich predstáv. Samozrejme tak, aby sa neplytvalo!

Do našich cateringov sa snažíme zakomponovať časti potravín, ktoré mnohí mylne považujú za nejedlé, a preto automaticky končia v koši. Pre každé pripravené jedlo vám radi vysvetlíme, prečo je Zero Waste.

 

Zero Waste catering odporúčame v kombinácii s prednáškou alebo workshopom.

Spojte príjemné s užitočným a búrajte s nami stereotypy, ktoré vedú k plytvaniu jedlom!

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás: