PRE FIRMY

PONUKA PRE FIRMY

Chcete motivovať svojich kolegov a zamestnancov? Podeliť sa o informácie, skvelé jedlo v Zero Waste štýle a zažiť príjemný zážitok? S nami môžete pobaviť aj poučiť svojich kolegov na príjemnej akcii, spojenej s dobrým úmyslom. Poskytujeme prednášky, workshopy alebo catering v spolupráci so Zero Waste kuchármi, ktoré sú nielen inšpiratívne a chutné, ale sú vytvárané s úctou k prírode.

Naše služby

Prednáška

Sme jediné občianske združenie na Slovensku, ktoré sa venuje výhradne téme plytvania potravinami, poskytujeme informácie skutočne z prvej ruky. Prostredníctvom interaktívnej prednášky o plytvaní potravinami sa dozviete:

  • Prečo je plytvanie potravinami jeden z najabsurdnejších celosvetových problémov;
  • Plytvanie potravinami na Slovensku (aj v porovnaní s EÚ);
  • Čo sa deje s potravinami, ktoré obchod nie je schopný predať;
  • Ako správne nakupovať a neplytvať doma jedlom. 
Workshop (45 minút)

Prinášame vám taktiež praktické workshopy, počas ktorých si vyrobíte voskový obrúsok alebo sa naučíte fermentovať. V ponuke máme aj workshop, na ktorom si ukážeme, kde a ako skladovať potraviny tak, aby nám vydržali čo najdlhšie čerstvé.

 

 

 

 

Workshop poskytujeme len v kombinácii s prednáškou (45 minút) alebo cateringom.

Zero Waste Catering

Sezónne, bezo zvyšku a vegan! Aj také sú naše cateringy, ktoré vám pripravíme ráno, na obed aj večer, v interiéri aj exteriéri – presne podľa vašich predstáv. Samozrejme tak, aby sa neplytvalo! Do našich cateringov sa snažíme zakomponovať časti potravín, ktoré mnohí mylne považujú za nejedlé, a preto automaticky končia v koši. Pre každé pripravené jedlo vám radi vysvetlíme, prečo je Zero Waste. Cateringy robíme pre 20 až 80 ľudí. 

 

 

Zero Waste catering odporúčame v kombinácii s prednáškou alebo workshopom.

Spojte príjemné s užitočným a búrajte s nami stereotypy, ktoré vedú k plytvaniu jedlom!

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás: